Op dit moment zijn er 11 vacatures gepubliceerd.

Topbaan

Bloemink wordt vaak ingeschakeld om servicemedewerkers te leveren die een visitekaartje zijn voor een evenement lees verder...

Medewerker transport

Naam organisatie met vacature

Greenpeace

Bedrijfsprofiel

Je bent milieubewust. Je bent actief en gemotiveerd je in te zetten voor een betere wereld. Je hebt talent mensen te inspireren door unieke en ludieke evenementen en initiatieven op te zetten en kunt goed samenwerken. Past dit bij je? Dan heeft Greenpeace Arnhem je nodig!

Greenpeace Arnhem is op zoek naar

onbetaalde collega's/vrijwilligers

Wij vragen

  • Denktank: ontwerp jij de briljante campagne/strategie? 
  • Publieksvoorlichters: kun jij duidelijk en overtuigend uitleggen wat Greenpeace (Arnhem) doet, en wat er nu gebeurd met de wereld aan groepen en bedrijven? 
  • Persvoorlichters: ben jij een talent op het gebied van schrijven van persberichten, de pers te woord staan en het intergreren van (nieuwe) media in nationale en regionale campagnes? 
  • Columnisten/journalisten: ben jij kritische geest en goed in het schrijven van artikelen voor onze nieuwsflash, voor activiteiten en de lokale website/nieuwe media? 
  • Projectmedewerkers: lijkt het je gaaf mee te helpen aan unieke projecten en deze vorm te geven? 
  • Runners: ben jij onze reddende man/vrouw? Kun jij spullen of mensen vervoeren van a naar b wanneer we je het hardst nodig hebben?
  • Website - ben je autodidact, handig met computers en heb je aanleg voor het maken van websites? Werk dan mee aan het ontwerpen van de lokale website.

Geïnteresserd in een van deze functies? Stuur dan een (korte) motivatiebrief en cv naar steven.ligthert@gmail.com , of bel voor meer informatie: 0031(0)6-52285544.

Login
Vul hieronder uw e-mailadres en wachtwoord in om in te loggen
E-mailadres
Wachtwoord

© 2010 Heeftwerk.nl, powered by Otys |